Katakumby

Forum dziwnej odmainy RPG'ów, na którą nie znam nazwy.. Początkujących zapraszam do "Pierwszych Kroków"...


#1 2008-02-17 16:14:43

Keelef

Geneshi

3067559
Zarejestrowany: 2008-02-09
Posty: 19
Punktów :   

Od czego zacząć...

http://images27.fotosik.pl/165/29a8de7cd9c1c962.gif
To co pierwsze powinieneś zrobić już zrobiłeś....bo zarejestrowałeś się na forum i czytasz ten wątek .
1. Zasada co do tego tematu: Nie wstydzi się i pisz o wszystkim czego nie wiesz lub nie zostało podane , możesz na trafić na wzmianki różnych rzeczach i nie dziw się że nie wiesz bo ja mogłem tego nie podać . Proszę mnie informować o takim stanie rzeczy na HydePark'u
2. Zasada do całego forum: Nazwy własne odmieniamy w następujący sposób :
Keelef'a , Hadasper'a itp. Bardzo proszę o apostrof by nie powstał takie dziwolągi jak np. Kelfa .
Utworzone od zdrobnienie lub ksywy [Kelf(co do tego przykładu Kel'fa] i odmienione bo może sie to dziwnie kojarzyć :
Kelfa/?/Kelfia/potwór morski/aha/[i następne skojarzenie jest zazwyczaj takie]/ten gościu jest porąbany...
Nie mam nic przeciwko zdrobnieniom i ksywom ale MAJĄ BYĆ APOSTROFY !!!
Jak rozróżnić  czy to tu ma być apostrof ?
Po prostu , tam gdzie się kończy ''poprawna'' część np. ksywy : Kel ; i zaczyna domyślna tam dajemy apostrof .
Łapiecie ?   

System:
Na czym polega i jak jest zbudowany system ? Cóż tego nie mogę wyjawić ,ale jak ktoś jest bardzo ciekawy to niech pisze na GG 3067559 = z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania....
Wyjaśnię tylko iż żuty na atak wyglądają tak [ bo to jest do bitew potrzebne ]:

6.Atak się powiódł i zadał krytyczne obrażenia 
5.Atak się powiódł i zadał max obrażeń
4.Atak się powiódł i zadał obrażenia
3.Atak się nie powiódł
2.Atak się nie powiódł i został zablokowany
1.Atak się nie powiódł i niszczył się broni o jeden pkt.

Co mam zrobić by być wywiązać się ze wszystkiego ?
Pisać posty - rozwijać się, czytać co do was piszą ważne osoby, [ admini - jak piszą to radzę się zastosować ]  co jakiś czas brać zadanie albo udział w bitwie . Dbać o estetykę na forum i o ortografię [jak ktoś jest dys. albo ma problemy to ściągnąć mozillę firefox'a = on podkreśla a ty poprawiasz orty = nic więcej nie wymagamy ;] ]

Będę uzupełniać listę proszę wszystkich o sprawdzanie jej - co jakiś czas...

Proszę nie offtopować, nie spamować itp.  [a jak już to pisać : '' początek offtopic '' i '' koniec offtopic ''
-można używać spolszczeń  (II<])

Dziękuję z góry


Świat jest taki jakim go widzimy...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pzwmyslenice.pun.pl www.wnoz.pun.pl www.natives.pun.pl www.orksworldrp.pun.pl www.gra--pokemon.pun.pl